Olivya Gökçeovacık'tan Haberler

10 Haziran 2021

Anatolian IOOC'dan Yamaç Serisi'ne Altın Ödül

Yamaç Serisi’miz, Anatolian IOOC tarafından düzenlenen 2021 Anatolian Uluslararası Zeytinyağı Yarışması’nda (Anatolian International Olive Oil Competition) Altın Ödül aldı. Zeytinyağlarımızın üretiminde emeği geçen herkese ve bizleri bu ödüle layık gören Anatolian IOOC’ye teşekkür ederiz.

28 Mayıs 2021

The NYIOOC'dan Yamaç Serisi'ne Gümüş Madalya

Yamaç Serisi’miz, dünyanın en büyük ve prestijli zeytinyağı yarışmalarından biri olan 2021 Dünya Zeytinyağı Yarışması’nda (The NYIOOC World Olive Oil Competition) Gümüş Madalya aldı. Zeytinyağlarımızın üretiminde emeği geçen herkese ve bizleri bu ödüle layık gören Dünya Zeytinyağı Yarışması’na teşekkür ederiz.

27 Mayıs 2021

Olive Japan'dan Yamaç Serisi'ne Gümüş Ödül

Yamaç Serisi’miz, Olive Japan tarafından düzenlenen 2021 Uluslararası Sızma Zeytinyağı Yarışması’nda (International Extra Virgin Olive Oil Competition) Gümüş Ödül aldı. Zeytinyağlarımızın üretiminde emeği geçen herkese ve bizleri bu ödüle layık gören Olive Japan’a teşekkür ederiz.

8 Mayıs 2021​

Yamaç Serisi'ne Bronz Ödül

Zeytin Dostu Derneği, “14. Ulusal Natürel Sızma Zeytinyağı Kalite Ödülleri” değerlendirmesinde natürel sızma zeytinyağlarımızdan Yamaç Serisi‘ni Bronz Ödül ile ödüllendirdi. Zeytinyağlarımızın üretiminde emeği geçen herkese ve bizleri bu ödüle layık gören Zeytin Dostu Derneği’ne teşekkür ederiz.

1 Mayıs 2021​

Göceklife Dergisinden...

21 Kasım 2020

2020 Erken Hasatımızın Tadım Atölyesini Gerçekleştirdik

Yeni Sezon Erken Hasat zeytinyağlarımızın tadım atölyesini 21 Kasım 2020’de Gökçeovacık’taki yağhanemizde gerçekleştirdik. Aramızda olan herkese teşekkür ederiz. Harika bir sunum ile Olivya’nın şifa dolu, meyvemsi aromasını hep birlikte tattık. Bu yıl sizlere sunduğumuz 2 farklı erken hasat serimiz var: “Yamaç” ve “Bahçe” serileri…

“Tek Bahçe, Tek Ağaç” olarak sadece Memecik ağacından sınırlı sayıda ve özel olarak üretilen “Yamaç” Serimiz, büyük bir özenle hazırlandı. Zeytinler zarar görmeden soğuk sıkımı gerçekleştirilebilsin diye elle toplandı. Çuvallar yerine, hava alabilecek şekilde özel kasalarda yağhanemize getirildi. Özenle ayıklandı ve yalnızca 12 saat içinde soğuk sıkımı tamamlandı. İşte bu özenli üretim, eşsiz bir aromayı ve 0,2 asit oranını da beraberinde getirdi. Memecik ağacından limitli sayıda üretilen “Yamaç” serimizi ve Memecik ve Gemlik ağaçlarının harmanından üretilen “Bahçe” Serimizi web sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz.